Celal Şengör Canlı Yayında Taciz Anısını Anlattı, “Kıçına Tokat Attım…” İfadesi ile Sosyal Medya Sallandı.


Prof. Dr. Celal Şengör katıldığı bir canlı yayında, kadın öğrencisi ile yaşadığı anısını anlattı. Sosyal medyadan büyük tepkiler geldi. Kadın öğrencisinin tokat attığını ve öğrencisinden nasıl tepki gördüğünü gülerek anlatan Celal Şengör’e sosyal medya üzerinden gelen tepkileri sizin için bir araya getirdik.

Celal şengör

Daha önce de buna benzer olaylarla yine gündeme gelen Prof. Dr. Celal Şengör, bu kez de katıldığı bir yayında anlattığı taciz anısıyla sosyal medyada yeniden gündem oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) akademisyen olarak görev yapan Celal Şengör’e yönelik, yaptığının tamamen bir taciz olduğu belirtilerek tepki gösterildi.

Geçmişte yaşanan bu olayda bir kadın öğrencisine çok kızdığını söyleyen Celal Şengör, “O kadar kızdırdı ki, Saniye’nin eteğini kaldırdım. Kıçına bir tokat attım. Bu dehşete düştü. Baktım böyle bakıyor bana. Bana bak dedim baban bunu yaptı mı dedim. Bana babam bile bunu yapmadı dedi. Heh dedim eksik kalmış, şimdi tamamlandı” ifadelerini kullandı. İşte Celal Şengör’e sosyal medyada gelen tepkiler:

“Celal Şengör’ü okulumuzda istemiyoruz!”

Celal Şengör
Celal Şengör

Celal Şengör’ü Savunanlar da var

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara