Cem Yılmaz NFT’den Ne Kadar Para Kazandı?


Cem Yılmaz NFT‘den Ne Kadar Para Kazandı? Cem Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerde açık artırmaya çıkardığı NFT’ler sahiplerini bulmaya başladı. Bugüne kadar 3 adet NFT satılan komedyen, bu satışlardan yaklaşık 190.000 TL gelir elde etti. Yılmaz, özellikle NFT’lerini alanlara teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız içeriğimize ünlü komedyen Cem Yılmaz’ı da dahil ettik. Bunun nedeni Cem Yılmaz’ın NFT işine girmesiydi. Şimdi bu olayla ilgili yeni bir gelişme var. Satılık Cem Yılmaz NFT’ler yeni sahiplerini bulmaya başladı. Yılmaz bu işten çok para kazanıyor gibi görünüyor.

NFT’lerini satmak için OpenSea adlı bir platform kullanan Cem Yılmaz, önce bazı kadın çizimlerini, ardından kendi avatarlarından oluşan bir koleksiyonu açık artırmaya çıkardı. Üçü bir müzayede yoluyla yeni sahiplerini buldu. Whiskey Bath kullanıcı adıyla isimsiz bir kişi ile Rıza Selçuk Saydam ve Okan Üçkun adlı kişiler komedyenin NFT’lerini satın aldı.

Cem Yılmaz NFT Satışlarının toplam bedeli 160 bin TL’yi aştı

Cem Yılmaz NFT'den Ne Kadar Para Kazandı?

Bir kadını temsil eden “000001KIZ” başlıklı NFT, Yılmaz’ın en değerli eseriydi. Bu NFT’nin Whiskey Bath adlı kullanıcı tarafından tam olarak 5 Ethereum’a satın alındığı düşünülürse, bu yaklaşık 157 bin TL’dir. Cem Yılmaz’ın avatarının “CYHEAD000001 RED” isimli kırmızı fonlu versiyonu Rıza Selçuk Saydam tarafından 0.53 Ethereum’a satın alındı. Yani bu NFT için yaklaşık 16.000 600 TL ödenmiştir. Avatar koleksiyonunda da yer alan “CYHEAD000005 NAVY”, Okan Uçkun’dan 0,5 Ethereum’a 15.500 TL civarında satın alındı.

NFT dünyasında hızlı bir başlangıç ​​yapan Cem Yılmaz, satışlardan memnun görünüyor. Çünkü NFT’sini satın alan kullanıcıların tweetlerini alıntılayan komedyen, bu kullanıcılara tek tek teşekkür etti. Yılmaz, Viski Banyosunun gösterilere ömür boyu ücretsiz giriş hakkı kazandığını açıklayarak sözünü de tuttu.

NFT alanıyla da ilgileniyorsanız ve Cem Yılmaz’ın NFT’lerine göz atmak istiyorsanız Buraya tıklayabilirsiniz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara