Dogecoin Yükselmeye Devam Ediyor


Geçtiğimiz aylarda Elon Musk’ın paylaşımları ile gün geçtikçe daha da popüler hale gelen Dogecoin değerinin üstüne gittikçe değer katmaya devam ediyor. Popüler alt Coinler’in arasında yer alan Dogecoin, yakaladığı hız ile birlikte yeni güne yüzde 30 luk bir artışla başladı.

Yeni haftada da yükselişine devam eden altcoin, haftanın ilk gününden itibaren yatırım yapan kullanıcıların yüzünü güldürmeyi yine başarıyor. Dogecoin Pazar gecesi yakaladığı yükseliş ivmesi ile öğre saatlerinde 0.40 dolardan işlem görmeye başladı.

Dogecoin

Dogecoin Yeni Değeri

Tamamen şaka amacı ile 2013 ‘te ortaya çıkan Dogecoin, Elon Musk’ ın sosyal medya üzerinden yaptığı gönderiler sayesinde yakaladığı ünü sürdürüyor. Ocak ayının başında değeri 1 cent’ten bile daha az olan kripto para, Yılın 2.çeyreğinde yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ilgisini üzerine çekti.

MemeCoin sınıfına giren Dogecoin’in şu anki piyasa değeri yaklaşık olarak 50 Milyar Doların üzerinde. Kripto para piyasasında büyük etkileri olan Elon Musk, Şubat ayında Dogecoin ile ilgili bir gönderi paylaşmıştı. Gönderiyi “Dogecoin’e dair eğitim videosu” başlığıyla paylaşan Elon Musk, Clubhouse üzerinden “Kripto paraya dair herhangi bir paylaşım yapmayacağım, piyasaların dengesini bozuyorum.” İfadesini kullanmıştı.

Dogecoin haftanın ilk gününde saat 13.05 iken yüzde 33 ‘lük bir artış ile 0.405652 dolar üzerinden işlem görmeye başladı.


ETİKETLER :

YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara