Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil Olayından Sonra Mehmet Ali Erbil’den Açıklama


Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil Olayından Sonra Mehmet Ali Erbil’den Açıklama!! Mehmet Ali Erbil, taciz iddialarına karıştığı Ece Ronay hakkında konuştu. Erbil, halktan özür diledi ve “Bundan sonra sosyal medyada dolaşmayacağım” dedi. ifadelerini kullandı. Adalete sevk edilen davanın nasıl sonuçlanacağı henüz bilinmiyor.

Son günlerde en çok konuşulan olaylardan biri de internet fenomeni Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz konusu oldu. Ronay’ın suçlamalarının ardından Mehmet Ali Erbil kendisine sınır ötesi mesajlar gönderdi. Ancak Erbil bu iddiayı yalanlayarak topu yardımcısına attı. Olay o kadar büyüdü ki adalete teslim bile edildi.

Duruşmanın sonunda ne olacağını önceden bilmek zor olsa da Mehmet Ali Erbil’in geçtiğimiz günlerde verdiği ifade, ünlü komedyenin bu sorundan pişmanlık duyduğunu gösteriyor. Gazeteciler bir gösteriden önce soru sorduğunda, komedyen, “Daha fazla ince eleyip sık dokurum artık. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Özür diliyorum kamuoyundan yani…” İfadelerini kullandı.

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil Olayından Sonra Mehmet Ali Erbil'den Açıklama

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil Olayından Sonra Mehmet Ali Erbil’den Açıklama

Bir kişinin “Bundan sonra sosyal medyada yürümeyin” demesinin ardından gazetecilere konuşan Erbil, “Bundan sonra sosyal medya üzerinden yürümeyeceğim. En büyük yürüyüşüm takibe takip etmek” dedi. dedi. Sosyal medyayı kullanmayı sevdiğini söyleyen Erbil, “Çok eğleniyorum. Sosyal medyada kitabımı kapattığımı söyleyemem. Çok oyalanıyorum.” ifadelerini kullandı.

magazin dünyasının gündemini alt üst eden olay, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Kimisi Ece Ronay’a bakarken kimisi Mehmet Ali Erbil’in yanında yer aldı. Ronay’ın 17 yaşındayken kayıtlarının yayınlandığı iddia edilen bir televizyon programına da tepkiler geldi. Kısacası bu olayın Türkiye’de uzun süre tartışılacağı söylenebilir.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara