Elon Musk Coca-Cola’yı Alıp İçine Yeniden Kokain Koyacağını Söyledi. Yeni Hedefi Coca-Cola!


Elon Musk Coca-Cola’yı Alıp İçine Yeniden Kokain Koyacağını Söyledi. Yeni Hedefi Coca-Cola! Bu hafta başında Twitter’ı satın almak için anlaşmaya varan Elon Musk, bir sonraki hedefini (!) açıkladı. Musk mizahi bir mesajla bu sefer CocaCola’yı alacağını söyledi. Musk’ın bu satın alınmasının nedeni zamanda geriye gitmek…

4. Nisan’da Twitter’da %9,2’lik hisse satın aldığını ve ardından hepsini geri aldığını açıklayarak dünyayı şok eden Elon Musk, hafta başında istediğini elde etmişti. Musk, Twitter’ı yaklaşık 44 milyar dolara satın almak için anlaşmaya vardı. Bu haberin ardından Twitter’ın eksiklikleri hakkında çok şey paylaştı.

Elon Musk Coca-Cola’yı Alıp İçine Yeniden Kokain Koyacağını Söyledi. Elon Musk Yine Formunda:

“Kokaini geri koymak için bu sefer Coca-Cola’yı alacağım.”

Tweet’i Görüntelemek için BURAYA tıklayın.

Elon Musk, bu Tweet’in altında Coca-Cola’nın aslında kokain içerdiği 1894 tarihli bir şişe fotoğrafına da yorum yaptı. Takipçilerinin yorumları ve Musk’ın yanıtı şöyle:

Elon Musk Coca-Cola
  • “1894’te 3,5 gram kokain içeren ilk Coca-Cola şişesi. Onu geri getir.”
  • “Red Bull’a bin basar!”

Elon Musk’ın gecenin köründe paylaştığı bu Tweet, Coca-Cola’nın Twitter’da trende girmesine yol açarken aynı zamanda 2,7 milyondan fazla etkileşim topladı. Musk’ın paylaşımının altı da “YouTube’u da alsana”, “Tanzanya’yı satın alsana” ve “Google’ı satın alsana” gibi bir çok yorumlar geldi.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara