Elon Musk Dogecoin’e tek bir emoji ile, Birkaç dakika içinde yüzde 20 kâr Getirdi.


Elon Musk Dogecoin’e tek bir emoji ile, Birkaç dakika içinde yüzde 20 kâr Getirdi. Musk’ın Twitter’daki paylaşımı Dogecoin’i tekrar havaya uçurdu. Bir süredir 23 sentte biriken kripto para, bölündükten sonra 27 senti aştı. Yatırımcılar dakikalar içinde yüzde 20 civarında kar etme fırsatı buldu.

Kripto para topluluğunun son zamanlarda en çok bahsettiği isim ise şüphesiz Elon Musk. Herkes milyarder işadamının büyük bir kripto para yatırımcısı olduğunu biliyor. Özellikle Dogecoin adlı altcoin için büyük yatırımlar yapan Musk, zaman zaman yaptığı açıklamalarla piyasayı alt üst etmeyi başarıyor. Son birkaç saatte yaşanan olaylar gibi…

Türkiye’deki yatırımcılar da Dogecoin’i çok seviyor. Bunun nedeni ise şaka olarak belirlenen kripto paranın fiyatının uygun olması ve kazancının yüksek olmasıdır. Bu sayede yatırımcılar küçük fiyat artışlarından büyük kar marjları elde ederler. Musk, dün gece birkaç Twitter gönderisi yayınlayarak bir kez daha Dogecoin’in tüm yatırımcılarını mutlu etti. Çünkü bu kripto para, ortaya atılan iddialarla birlikte fırladı.

Elon Musk Dogecoin’i tek bir emoji ile uçurdu. Dogecoin, açıklamalara paralel olarak 27 centin üzerini gördü

Elon Musk Dogecoin

Dogecoin bir süredir 23 sent biriktirmişti. Ancak Elon Musk’ı paylaşarak, bu kripto para birimi dakikalar içinde 27 sentin üzerine çıktı. Bu, yatırımcılara rallinin bu noktasında yüzde 20 civarında bir kazanç görme şansı verdi. Saat 14 :15’te 25 sent civarında işlem gören kripto para, son 2 saatte yaklaşık yüzde 9 değer kazandı. Elon Musk, Dogecoin hakkında yine ne dedi?

Dogecoin’in fitili, kripto paranın yaratıcısına verilen cevapla ateşlendi

Elon Musk Dogecoin

Dogecoin’in lansmanına yardımcı olan iki isimden biri olan Shibetoshi Nakamoto, geçtiğimiz günlerde Twitter’da yayınladığı bir gönderide “Dogecoin’i absürt yapmaya devam et” ifadelerini kullandı. Bu gönderiye yanıt olarak Musk, emojiyi ortaya çıkaran bir dil kullanarak bir etkileşim oluşturdu. Her iki gönderi de binlerce beğeni ve yorum aldı.

Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara