Fenerbahçe taraftarları için beklenen tokeninin haberi geldi!


Fenerbahçe Spor Kulübü, kendi çıkaracağı taraftar tokenini piyasaya koymak için anlaşmayı sağladı. İş birliğinin detayları görüşüldü.0

Fenerbahçe taraftarları için beklenen tokeninin haberi geldi!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, geçen günlerde kulübün kripto para piyasasına gireceğini açıklamıştı. Yüksek Divan Kurulu toplantısından aktaran Başkan, taraftar tokeni projesine 10 gün içinde başlayacaklarını müjdelemişti. İşte konuyla ilgili ilk ayrıntılar ortaya çıktı.

Başkan Ali Koç ilk açıklamasında, Süper Lig içinde birçok kulübün kendi kripto para planlarını, yol haritalarını ve iş birliklerini kamuoyuyla paylaştığını belirtmiş; Fenerbahçe olarak adım atmaları gerektiğini eklemişti. Şimdiye değin yurt içi ve yurt dışından 10 ayrı şirketle bu konuda değerlendirmeler yaptıklarını söyleyen Koç, cazip bir fiyat teklifi aldıklarını da konuşmasında belirtmişti. Gelen bilgiler ışığında kulüp, yüksek bir miktar karşılığında bir kripto para borsası ile anlaşma sağladı.

Fenerbahçe, Paribu şirketiyle 200 milyon TL’ye anlaşma sağladı

Ajansspor’dan Ceyhun Kuburlu’ya ait özel haberde Fenerbahçe, taraftar token projesi için Paribu şirketiyle yıllık 200 milyon TL karşılığında anlaşma yaptı. Fakat daha önce kulübün, Bitçi’nin verdiği 400 milyon TL‘lik teklifi reddettiği söylentiler arasında. Arada bulunan bu 2 kat fiyat farkına rağmen neden böyle bir karar alındığı ise merak ediliyor.

Diğer yandan şu an için konuyla alakalı resmi yerlerden herhangi bir açıklama gelmedi. Fakat gün içinde Fenerbahçe Spor Kulübü veya Paribu şirketinden, iddialarda bulunulan iş birliği ile ilgili açıklamanın gelmesi bekleniyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara