Hadise Clubhouse’da Taklit Edildi


Hadise Clubhouse’da Taklit Edildi. Geçen yılın yükselen yıldızı Clubhouse’da ilginç bir etkinlik düzenledi. Clubhosue’da ünlü şarkıcı Hadese’in sesini taklit ettiler.

Clubhouse, iPhone üzerinde sadece davet sistemi ile kullanılan ve son aylarda başarılı bir şekilde parlayan bir yıldız haline gelen sesli sohbet uygulamasıdır. Ünlü isimlerin de yer aldığı clubhouse ilginç bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Clubhouse ünlü şarkıcı Hades’in sesini taklit ettiler. Hadise’nin Clubhouse‘daki hesabını taklit edenler, açık yayında Hadise’yi kendilerine tanıttı, sesini taklit etti ve hatta katılımcılara şarkı söyledi. Olayın ardından Hades resmi bir açıklama yaptı.

Hadise Clubhouse

Hadise Clubhouse Dava Açmaya Hazırlanıyor

Ünlü şarkıcının Instagram hesabından; “Dün gece hiç gitmediğim Clubhouse platformunda adıma açılan hesap sesimi taklit etti, konuştu, sohbet etti ve hatta benim gibi insanlarla şarkı söyledi. Pazartesi günkü konuyla ilgili dava açacak. “açıklamasında bulundu.

İnsanları sosyal medyada taklit etmek yasal bir suçtur. Aslında platformda bu tür olaylara karşı şikayet seçenekleri var, özellikle de kişi beni taklit ediyorsa. Şu anda Hades’i kimin ve ne amaçla taklit ettiği belli değil. Ancak yasal süreç başladığında kişinin IP numarasının ClubHouse alınması ve gerekli tedbirlerin alınması çok muhtemeldir. bu tür olaylardan kaçınmak için Twitter, Instagram ve Facebook gibi platformlar onaylanmış hesap cümleleri gösterecektir. Sizsiniz, bir ünlünün hesabı onaylanmadıysa, o hesaptaki ifadeye inanmayın.

İnsanlar neden ünlü isimleri taklit ediyor? Bu çok ilginç. Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

ClubHouse

Clubhouse nedir?

Clubhouse uygulaması 2020 yılında piyasaya sürüldü ve son günlerde kullanıcılar için en çok merak edilen sosyal ağ platformlarından biri. Uygulama, kullanıcıların sesli sohbet odaları aracılığıyla etkileşime girmesine olanak tanır ve davete dayalı üyelik sistemi, Facebook ve Twitter gibi diğer birçok sosyal ağ uygulamasından farklıdır.

Clubhouse nasıl girilir?

Facebook ve Instagram’dan farklı olarak, Clubhouse uygulaması video ve fotoğraf paylaşmaz.Kullanıcılar, sohbet odasında ilgilendikleri konulara katılabilir ve sesli etkileşim yoluyla tartışmalara katılabilir. Bekleme listesine girmeden bir uygulamaya abone olabilmek için, uygulamayı kullanan kullanıcılardan davet alınması gerekmektedir.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara