İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth Coronavirüs’e Yakalandı.


Kraliçe Elizabeth’in COVID19’a yakalandığı açıklandı. Açıklamada 95 yaşındaki kraliçenin durumunun iyi olduğu belirtildi.

Geçen hafta, İngiliz tahtının varisi olan 73 yaşındaki Galler Prensi Charles’ın ve eşi Cornwall Düşesi Camilla’nın COVID19’a yakalandığı; Çiftin hafif bir hastalığı olduğu paylaşıldı. Bu olayın ardından İngiliz kraliyet ailesinde koronavirüs paniği oluşmaya başladı.

Prens Charles ve eşi Camilla’nın ardından İngiliz Kraliyet Ailesi’nden COVID19 ile ilgili birçok haber geliyor. Buckingham Sarayı, Kraliçe. Elizabeth’in COVID19 test sonucunun pozitif olduğuna dair bilgiler var.

Kraliçe II. Elizabeth COVID-19’u hafif Belirtiler ile geçiriyor

KRALİÇE

Bir süre önce, tahta çıkışının 70. yıldönümünden ayrılan Kraliçe II. Elizabeth de koronavirüse yakalandı. Açıklamada, 95 yaşındaki kraliçenin hafif semptomları olan bir hastalıktan kurtulduğu belirtildi.

Soğuk algınlığına benzer semptomları olduğu belirtilen Kraliçe II. Elizabeth’in bu süreçte Windsor Kalesi’nde ikamet etmeye devam edeceği ve beklenmedik bir durum olmadığı sürece normal şartlarda bu hafta tamamlanması beklenen basit işine devam edebileceği açıklandı.

Birkaç ay önce, Kraliçe II. Elizabeth hastalandı ve hastaneye kaldırıldı ve yünlü koruyucu ziyaretlerini iptal etmek zorunda kaldı. O zamandan beri sağlık durumunun kötü olduğu söylenen Kraliçe’nin artık destek için bastona güvendiği ve Windsor Kalesi’nde daha münzevi bir yaşam sürmeyi tercih ettiği de bildirildi.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara