Instagram Yılın Özeti özelliğini duyurdu!


Instagram Yılın Özeti özelliğini duyurdu! Instagram, hikaye arşivi aracılığıyla geçen yılı özetleyecek yeni bir özelliği duyurdu. Replay adlı bir özellik sayesinde, 2021’de paylaşılan 10 dönüm noktası hikayesini bir araya getirerek yeni içerikler oluşturulacak.

Geçtiğimiz hafta Spotify, kullanıcılar tarafından bir yıl içinde en çok dinlenen albümleri, şarkıları, sanatçıları ve daha fazlasını yayınladı. 2021 kullanıcı dinleme özeti özelliğini aşağıdaki gibi listelerle duyurdu: Ardından, Reddit 2021 Boyunca En Çok Anlatılanları ve Favorileri derledi ve yıl içinde öne çıkan olayları içeren Yıl Özeti’ni yayınladı.

Spotify ve Reddit’in ardından Instagram bugün 2021’de en sevdiğiniz hikayeleri sergilemek için yeni bir özelliği duyurdu. Bu özellikle yılın en çok ilgi gören hikayeleri bir kez daha toplanacak ve paylaşılacak.

Instagram Yılın Özeti özelliği ile yıllık inceleme trendine katılıyor

Instagram Yılın Özeti

Spotify ve Reddit’ten sonra Instagram da yıllık yorum trendine katıldı. Popüler sosyal medya platformu Instagram, 2021 için kısa bir özet oluşturacak yeni bir özelliğini duyurdu. Bu özellik ile Instagram, Halkın Hikaye Arşivi’nden 10 farklı hikaye seçerek benzersiz içerikler oluşturacak. Kullanıcılar 2021 özetini paylaşmadan önce içerikteki hikayeleri kontrol ederek diledikleri gibi ekleme ve çıkarma yapabilirler.Sadece birkaç hafta kullanılabilen Tekrar özelliği ile yeni içerik oluşturuluyor.Gelenler paylaşamayacak. hikayede.

Yılın son ayına girerken, Instagram Hikayeleriniz üzerinden geçen yılın özetini görmek isterseniz, Okuma işlevini kullanarak uygulamaya erişebilirsiniz. Yılın en çok ilgi gören hikayelerini içeren kısa bir yıl özeti oluşturan yeni Instagram özelliği, uygulamanın ana ekranında Hikayeler’in altında görünecek. 2021 özetinize “Anıları Görüntüle” düğmesini tıklayarak erişebilirsiniz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara