iPhone 12 Reklam Filmi Yayınladı

Apple, oldukça ilginç ve bir o kadar da eğlenceli iPhone 12 reklam filmini yayınladı. iPhone 12 modelinde bulunan Ceramic Shield özelliğini daha fazla ön plana çıkarılarak hazırlanmış olan 39 saniyelik reklam filmi oldukça eğlenceli görünüyor.

iPhone 12 Tanıtım Filmi

Apple, iPhone 12 akıllı telefon modellerinin sağlamlığını kullanıcılarına anlatmak için çekmiş olduğu reklam filmi bir kadının telefonunu düşürmemek için uzun uğraşlar vermesiyle başlayan reklam filmi, telefonun yere düşmesi ve sağlam bir şekilde telefon görüşmesine devam edilmesini gösteriyor. Apple, son dönemlerde ekran kalitesi konusunda yeni denemeler yapmış ve son olarak Ceramic Shield özelliğini duyurarak artık iPhone ekran kırılmalarının önüne geçmeyi hedeflediğini belirtmişti.

iPhone 12 Reklam Filmi

iPhone 12 Özellikleri Nelerdir?

Sadece hızı ile değil aynı zamanda birçok özelliği ile iPhone modellerinden farklı olan iPhone 12, çok daha ince, çok daha küçük ve çok daha hafif tasarımıyla oldukça gözalıcı ve zarif bir görüntü kazanıyor. iPhone 12 ve iPhone 12 küçük modelleriyle iPhone severlerin beğenisine sunulan telefonun standart modeli 6.1 inç boyutunda Süper Retina XDR ekran, küçük versiyonunda ise 5.4 inç Süper Retina XDR ekran bulunuyor.

iPhone 12 Renkleri Hangileri?

Apple, iPhone 12 ile birlikte daha fazla renk seçeneği sunarak kullanıcıların kendi zevklerine göre telefon seçmesi için Beyaz, Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Mavi gibi 5 farklı renk seçeneği sunuyor.

iPhone 12 Fiyatları Ne Kadar?

iPhone 12 64 GB: 10.599 TL
iPhone 12 Pro: 14.999 TL
iPhone 12 Pro Max: 16.999 TL

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?escort ankara