iPhone 13’ün En Net Fotoğrafı Sızdırıldı: Efsane ‘Rose Gold’ Geri Dönüyor


Önümüzdeki Eylül ayında duyurulması beklenen yeni iPhone 13 ailesiyle ilgili dikkatleri çeken yeni bir gelişme yaşandı. İnternette sızdırılan bir iPhone 13 prototipi, tanıtılacak olan telefonun Rose Gold renk seçeneği ile piyasaya sürüleceğini gözler önüne serdi. Fakat iPhone 13 ailesindeki hangi versiyon yahut versiyonların Rose Gold renk seçeneği ile satın alınabileceği henüz net değil.

iPhone 13

Bugüne kadar ortaya çıkan bilgiler, iPhone 13 serisinin sahip olacağı birçok özelliği zaten açığa çıkarmıştı. Gelen son bilgiler ise iPhone 13 serisine yeni bir renk seçeneğinin de ekleneceğini ortaya çıkarıyor. Üstelik Apple markasının hayranları, bu renk seçeneğine önceden beri zaten alışkınlar. Ortaya çıkan bir prototipin fotoğrafı, Apple’ın yaklaşmakta olan amiral gemisinin, Apple için çok ikonik bir renk olan Rose Gold ile satın alınabileceğini ortaya çıkarıyor.

İddialara göre iPhone 13’ün Rose Gold renk seçeneği böyle görünecek

iPhone 13

Daha önce öne sürülen çıkan bilgiler, iPhone 13 ailesinin dört farklı modelden oluşacağını ve bu modellerin iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 Pro olarak karşımıza çıkacağını ortaya atmıştı. Yaşanan bu son gelişme, bu modellerden bir veya birkaç tanesinin Rose Gold renk seçeneği ile satın alınabileceğini gösteriyor.

Eğer Apple’ın, tanıtımı yaklaşmakta olan iPhone 13 modeli ile ilgili hazırladığımız detaylı içeriğimize erişmek isterseniz, buraya tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara