İphone 14 Böyle Görünebilir. Çentiksiz Ekranlar Sızdırıldı.


İphone 14 Böyle Görünebilir. Çentiksiz Ekranlar Sızdırıldı. Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 14 serisinin ekran panellerinden bir fotoğraf paylaşıldı. Fotoğrafın aslında yeni iPhone’a ait olduğu kanıtlanamazken, standart iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri arasındaki tasarım farklılıkları net bir şekilde görülebiliyor.

Apple’ın yeni iPhone 14 serisini tanıtmasına sadece 6 ay kalmışken, bu iPhone serisi hakkında zaten çok şey biliyoruz. Bu serideki en büyük yeniliklerden bazıları yeni bir modele sahip olacak ve çentiği kaldıracak iPhone serisi olurken, bugün yeni tasarımın dikkat çekici bir fotoğrafı paylaşıldı.

Weibo‘da paylaşılan yeni fotoğraf, daha önce paylaşılan bilgileri destekliyor. iPhone 14 serisi modellerin ekran panellerini içerdiği söylenen fotoğraf, telefonun ekranında göreceğimiz bazı özellikleri ortaya çıkardı.

iPhone 14 böyle görünecek! İphone 15 serisinin ekranı sızdırıldı

İphone 14 Böyle

Fotoğraf, iPhone 14 ve yeni iPhone 14 Max modelinin tıpkı önceki modellerde olduğu gibi çentik taşımaya devam edeceğini gösteriyor. iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinde çentik yerine delikli ekran tasarımı kullanılırken telefonda biri kamera ve sensör için diğeri flaş için olmak üzere iki farklı yuva ortaya çıktı.

Fotoğraf ayrıca standart modellerin Pro modellere göre daha kalın çerçevelere sahip olacağını da açıkça gösteriyor. Ayrıca Pro modellerin ekran formatının standart modellerden farklı olacağını da görmüş olduk. Pro modelleri, standart modeller gibi 19:5:9 değil, 20:9 en boy oranına sahip olacak. Tabii fotoğraf gerçek olsaydı tüm bunlar görünür olurdu diyelim.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara