Mercedes C-Serisi Yeni Araçları Şimdi Türkiye’de: Fiyatı Yine Ateş Pahası


Mercedes C-Serisi Yeni Araçları Şimdi Türkiye’de: Fiyatı Yine Ateş Pahası! Mercedes’in sunduğu yeni nesil C serisi araçlar kısa süre önce Türkiye’de tanıtıldı. Türkiye’de W206 koduyla satılan C serisi aracın dış ve konsol tasarımındaki farklılıklar dikkat çekici. Fiyatın tüm evlerin samimiyeti olmadığını söyleyebiliriz.

Mercedes, geçtiğimiz günlerde yeni nesil araçlarını kullanıcıların beğenisine sundu. 1982 yılından itibaren CS serisi adı altında kullanıcıya sunulan ve ülkemizde W206 kodu ile tanıtılan yeni nesil araç, Mercedes-Benz C serisinin yeni üyesidir.

MercedesBenz’in resmi internet sitesinde yayınladığı yayında da görüleceği üzere CS serisi aracın yeni neslinin özellikleri arasında; C200 Edition 1 AMG donanım paketi, 20 hp 1.5 litre turbo benzinli motor ve Tronic 9G şanzıman içerir. Türkiye pazarında başlangıç ​​fiyatı 922.000 TL.

Mercedes C-Serisi’nde konsol tasarımına farklı yaklaşım:

Mercedes C-Serisi

Mercedes-Benz C-Serisi ailesinin yeni üyesi, güçlü motoru ve turbo benzinli motoruyla 300 Nm tork, 7,1 saniyede 0 100 km/s ve 2 1 km/s azami hıza ulaşıyor. 1,5 litre . Aracın yakıt tüketimi 100 km’de 6,6 litre olarak bildiriliyor. C Serisinin dikkat çeken bir diğer özelliği ise standart 9,5 inç ekrana ve istenirse genişletilebilen 11,9 inç’e kadar çıkan dikey ekrana sahip konsolun yeni tasarımı.

Mercedes’in Yeni C-Serisi, S-Serisi ile bir benzerlik taşıyor:

Mercedes C-Serisi

Aracın iç tasarımının yanı sıra C serisinin dış görünümü de yeni S serisi araçlara çok benziyor.

C180 gibi Türkiye pazarında olmayan serisi, araçlara bakarsak, 1.5 litre turbo benzinli motora sahip 170 beygir gücüne sahip olduklarını görüyoruz. Serinin C300 canlı rulet siteleri modelinde ise 2.0 litrelik turbo benzinli motor ile 258 beygir gücü görüyoruz. C200d, C220d ve C300d serisi dizel modellerin her biri 2,0 litre dizel ünitelere sahiptir.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir