Netflix Nasıl İptal Edilir? En Kolay çözüm!


Netflix Nasıl İptal Edilir? Eğer Herhangi bir sebepten dolayı Netflix kullanmaktan vazgeçtiyseniz, üyeliğinizi iptal etme işlemini uygulayarak Netflix hesabınızı kapatabilirsiniz.

Netflix Nasıl İptal Edilir?

Netflix Nasıl İptal Edilir – iOS ve Android İçin

Öncelikle Android ve iOS cihazlarda nasıl Netflix üyelik iptali yapılır konusuna değineceğiz. Dijital uygulama mağazalarından indirilebilen mobil uygulamada ne yazık ki Netflix hesap kapatma seçeneği bulunmuyor. Bu yüzden tüm aşamaları internet tarayıcısı üzerinden gerçekleştirmek zorundayız. Safari, Chrome, Opera gibi bir internet tarayıcısı açarak işlemlere geçelim.

  1. Her şeyden önce Netflix Hesap Ayarları linkine tıklayın.
  2. İstendiğinde “E-posta adresi veya telefon numarası” ile “Parola” bölümlerine hesap bilgilerinizi yazarak giriş yapın.
  3. Sayfayı birazcık aşağı kaydırın, karşınıza çıkan “Üyeliği İptal Et” düğmesine basın.
Netflix Nasıl İptal Edilir?

Son aşamaya geldiğimizde Netflix bir kez daha “üyelik iptali istiyor musunuz?” diye soracaktır. Eğer Netflix’e gelecekte eklenecek olan içerikler hakkında mail adresinize bilgilendirme gönderilmesini istiyorsanız, alt kısımdaki “Evet. Yeni eklenen diziler, filmler ve Netflix hakkında bana e-posta gönderin.” kutucuğunu da işaretleyebilirsiniz.

Netflix üyelik iptali – Web

Adım 1: Sağ üst köşedeki profil simgesinin üzerine gelin, açılan menüdeki “Hesap” butonuna tıklayın.

Netflix Nasıl İptal Edilir?

Adım 2: Karşınıza çıkan sayfada sol tarafta bulunan “Üyeliği İptal Et” butonuna tıklayın. Ardından açılan ekrandaki “İptal İşlemini Tamamla” butonuna basarak işlemi onaylayın.

Netflix Nasıl İptal Edilir?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara