Realme Buds Air 3 modeli geliyor: İşte açıklanan özellikler


Realme Buds Air 3 modeli geliyor: İşte açıklanan özellikler. Realme çok yakında Buds Air 3 kablosuz kulaklıklarını tanıtacak. Henüz lansman tarihi açıklanmayan kablosuz kulaklıkların sızdırılan özelliklerini sizler için derledik.

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme, Buds Air hattına bir yenisini daha ekledi. Realme, yaklaşık bir yıl önce Realmw Buds Air 2 kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü. Şimdi ise serinin devamı olacak olan Air 3 satışta. Realme’nin yeni kablosuz kulaklığı Buds Air 3’ün bazı özellikleri sızdırıldı. Çift cihaz bağlantısına izin veren

Realme Buds Air 3’ün yakında Hindistan’da
satışa sunulması bekleniyor. 4.000 Hindistan Rupisi veya 5 dolar civarında fiyatlandırılan kablosuz kulaklığın bazı sızdırılan özelliklerini derledik.

Realme Buds Air 3’ün teknik özellikleri:

Realme Buds Air 3

Realme Buds Air 2, fiyat ve performans oranı açısından yüksek puan aldı ve sık sık konuşuluyor. Buds Air 2’deki R2 işlemci sayesinde yeni seride 25 desibele kadar düşük frekanslı gürültü engelleme daha da iyileştirildi. Üç mikrofona sahip olacak yeni kulaklıklar, şeffaflık modunu ve aktif gürültü engellemeyi destekleyecek. Realme Buds Air 3’ün tasarımı serideki bir önceki model olan Buds Air 2’ye benzer olacak. Önceki nesil gibi Buds Air 3 de kulak içi algılama sunacak, sistem otomatik olarak müzik çalmayı durduracak. kullanıcı kulaklıklardan birini çıkarır.

Realme Buds Air 2’nin bir diğer öne çıkan özelliği de güç tüketimi performansı. 5 saate kadar sürekli kullanım sağlayan kablosuz kulaklıklar, şarj kutusunda şarj edildiğinde 25 saat performans sağlıyor. Üstelik hızlı şarj desteğine sahip olan Buds Air 2, 10 dakika şarj olurken 2 saat kullanılabiliyor. Yeni seride pil kapasitesinin daha da genişletilmesiyle Realme Buds Air 3’ün 30 saatlik pil ömrü sunması bekleniyor. Ayrıca daha hızlı şarj için USB TypeC giriş desteği ekleneceği düşünülüyor.

Realme Buds Air 3’ün lansman tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmezken, yakın zamanda alıcılara ulaşacağı söyleniyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara