“Son Yaz” 22.Bölüm Fragmanı Yayınlandı.


Son Yaz dizisinin 22.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Selim Kara, 8 yıl önce hapse koyduğu organize suç örgütü lideri Selçuk Taşkın’dan reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün bu organize suç örgütünü çökertecek davasında tanıklık yapmak istemektedir. Ancak bunun için sadece bir şartı vardır; oğlu olan Akgün Gökalp Taşkın’ı Selim Kara’nın bizzat kendi koruması…

Son Yaz

Suç dünyası içinde büyümüş olan, tehlikeli ve sorunlu görüntüsünün ardında duygusal bir genç yatan Akgün için ise bu kabul edilmesi çok zor bir durumdur. 

Hayat hiç beklemediği bir yerden daha yaralar Selim’i; İzmir’de çocukları ile beraber yaşayan eşi Canan, kendisinden boşanmak istemektedir.

Ailesi ve işi arasında kalan Savcı Selim Kara, baş belası olarak gördüğü Selçuk Taşkın’ın oğlu Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de olan Adalet Sitesi’ne kendisiyle beraber götürmek zorunda kalır.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün siteye gelişi site sakinlerinin bütün dengelerini altüst edecek; Ege kıyılarında başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını teker teker değiştirecek büyük çok bir fırtınaya dönüşecektir.

işte Son Yaz Dizisinin 22.bölüm Fragmanı


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir