TOGG Otomobil Test Sürüşleri ve Hız Testi Görüntüleri Paylaşıldı.[video]


togg

Beklenen çıkış tarihine 12 aydan kısa bir süre kala Togg otomobilin hız testi görüntüleri paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler, Togg’un Gemlik tesisinde yakın zamanda tamamlanan test parkurunda çekildi.

Türkiye’nin ilk yerli elektrikli aracı Togg’un açıkladığı çıkış tarihi çok uzak değil, araç testleri tüm hızıyla devam ediyor. Togg’un 2023’ün ilk çeyreğinde veya en geç 12 ay içinde piyasaya çıkacak SUV’u bugün hız testi görüntüleri ile bizlerle tanıştırıldı.

Togg, Twitter’dan yaptığı yeni bir paylaşımda, Gemlik tesisindeki 1,6 km’lik test parkurunun inşaatının tamamlandığını duyurdu. Mesajda parkurun yüksek hız, bozuk yollar ve özel hareketler gibi çeşitli ihtiyaçlar için hazırlandığı, proses, geliştirme ve ürün kalitesi süreçlerinde kullanılacağı belirtildi. Ancak Togg, pistten görüntüleri ve pistte yapılan hız testlerini paylaştı.

Togg’un yaptığı paylaşım:

Bakan Varank, Togg’u test ettikleri anları da paylaştı:

Togg SUV’un çıkışına ilişkin yapılan son açıklamalardan biri, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır’dan gelmişti. Kacı, “Son 12 ayın içindeyiz.” ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir