Türk Telekom Ramazan Kampanyası ile İnternet Paketi Dağıtıyor


Türk Telekom Ramazan Kampanyası ile internet paketi dağıtıyor. Ülkemizin en büyük teknoloji ve GSM operatörü firmalarından biri olan Türk Telekom ramazan ayı boyunca abonelerine 10 GB internet paketi hediye edecek.

Türk Telekom firması abonelerine özel olarak düzenlediği Ramazan Kampanyası ile müşterilerini mutlu etmek ve ramazan boyunca internet sorunu yaşanmaması için 10 GB internet paketi hediye edecek. 31 Mayıs 2021 tarihine kadar sürecek olan Türk Telekom Ramazan Kampanyası ile aboneler 01:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli olacak 10 GB internet kullanabilecek.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 10 GB İnternet Hediye

Türk Telekom yaptığı duyuru ile internet paketini kullanmak isteyen abonelerinin RAMAZAN 2021 yazıp kısa mesajla 5555’e göndermesinin yeterli olacağını belirttti. Türk Telekom tarafından yayınlanan ve abonelere çeşitli hediyeler dağıtan Sil Süpür uygulaması üzerinden de aboneleri için çeşitli hediyeler dağıtmayı da sürdüreceğini açıklayan Türk Telekom Ramazan Kampanyası ile abonelerini sevindirmeye devam ediyor.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

RAMAZAN 2021 yazıp kısa mesajla 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Sahur 30 GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Operatör aynı zamanda bireysel faturalı hat kullanan abonelerine Ramazan ayı boyunca gece 00:00 ile sabah 06:00 saatlerinde geçerli olarak ek 30 GB sahur paketini sadece 9,18 TL karşılığında kullandıracak. Bu kampanya için Sahur 30 GB yazıp 5555’e kısa mesaj ile göndererek satın alma işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Bireysel faturasız hat aboneleri içinse 20 GB sahur paketi 20 TL karşılığında satın alınabilecek.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara