Twitter’da Toplu Mesaj Göndermek Artık Daha Kolay! Twitter, Yeni Mesajlaşma Özelliklerini Kullanıcılara Duyurdu


Twitter’da Toplu Mesaj Göndermek Artık Daha Kolay! Twitter, geçtiğimiz gün birçok mobil sürümler için geliştirdiği yeni mesajlaşma özelliklerini kullanıcılara duyurdu. Bu özelliklerin arasında en önemlisi, birden fazla kişiye doğrudan mesaj gönderme özelliği oldu. Kullanıcılar birkaç haftalık bir süre içerisinde, 20’ye kadar kullanıcıya toplu olarak mesaj gönderebilecekler.

Twitter

Son zamanların en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, çoğunlukla mobil uygulamalarda kullanılabilecek olan yepyeni mesajlaşma özelliklerini resmi olarak duyurdu. Twitter Support tarafından yapılan açıklama, kullanıcıların beklediği bu yeniliklerden bazılarını da içeriyor.

Platforma birkaç haftalık süre içerisinde, birden fazla kişiye doğrudan mesaj gönderme özelliği eklenecek. Bu özellik sayesinde bir paylaşım ya da bir mesaj, 20’ye kadar kullanıcıya toplu olarak doğrudan gönderilebilecek. Twitter, bu zamana kadar böyle bir şeye imkan tanımıyordu ve birden fazla kişiye mesaj atılmak istendiğinde, otomatik olarak yeni bir grup sohbeti oluşturuyordu. İşte bu can sıkan olay, yakın bir gelecekte Twitter web, Twitter iOS ve Twitter Android’de tarih olacak.

Twitter’da Toplu Mesaj Göndermek Artık Daha Kolay! Twitter’ın Doğrudan Toplu Mesaj Özelliği İşte Tam da Böyle Görünüyor

Twitter Toplu Mesaj

Twitter’ın Android ve Twitter iOS sürümlerine eklemek için üzerinde çalıştığı bir başka mesajlaşma özelliği da mesajların kaydırılması ile ilgili oluyor. Twitter, yaptığı bu güncelleme ile sohbet sayfalarına hızlı kaydırma butonları ekleniyor. Bu butonlar, bir kişiyle olan sohbetinizdeki son mesaja tek dokunuşla ulaşmanızı sağlayacak. Ayrıca Twitter sohbetlerindeki bir mesaja uzun bastığınızda, mesaja farklı tepki emojileri de atabileceksiniz. Bu özellik şimdilik, sadece Twitter iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Twitter’ın şimdilik yalnızca Twitter iOS kullanıcıları için hazırladığı yeni bir özellik daha var. Bu Twitter özelliği, mesajların bulunduğu sayfada yeni bir filtreleme kullanıyor. Twitter Kullanıcıları, bu filtreleme sayesinde mesajlarını mesajların tarihlerine göre gruplandırılmış olarak görecekler. Bu gruplama sayesinde sohbet bölümünde bir mesajı bulmak, eskisinden daha da kolay olacak. Hem bu özelliğin hem de mesajlara tepki özelliğinin Twitter Android sürümlerine ne zaman geleceği henüz belli değil.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara