Ücretsiz Whatsapp Takip Uygulamaları 2023


Ücretsiz Whatsapp Takip ile Sevdiklerinizi Daha İyi Tanıyın. WhatsApp, günümüzde en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Sevdiklerimizle iletişim kurmak, bilgi paylaşmak ve gündemden haberdar olmak için her gün WhatsApp kullanıyoruz. Peki, sevdiklerimizin WhatsApp’ı ne kadar kullandığını biliyor musunuz? Ücretsiz Whatsapp Takip uygulamaları, sevdiklerinizin WhatsApp kullanımlarını takip etmenizi sağlar. Bu uygulamalar sayesinde, sevdiklerinizin çevrimiçi oldukları zamanları, ne kadar süreyle WhatsApp’ı kullandıklarını ve hangi kişilerle mesajlaştıklarını görebilirsiniz. Ücretsiz Whatsapp Takip uygulamaları, ebeveynler için de oldukça faydalıdır. Ebeveynler, bu uygulamaları kullanarak çocuklarının WhatsApp’ı ne kadar güvenli bir şekilde kullandıklarını takip edebilirler.

Ücretsiz Whatsapp Takip

Hepimizin cep telefonlarının bir parçası haline gelen ücretsiz olarak yüklenebilen bu uygulama sayesinde tüm sevdiklerimizle, yazışmalar, dosya alışverişleri yapıp ses kayıtlarımızı paylaşabiliyoruz. Günün her saatinde bir uzvumuz haline gelmiş olan cep telefonlarında geçirdiğimiz vaktin çoğunluğunu Whatsapp uygulamasına ayırıyoruz. Dünya çapında büyük bir popülariteye sahip olan Whatsapp uygulamasının birçok özelliğinin yanı sıra Whatsapp konuşmaları çoğunlukla şifreli olduğu için başka bir cihazdan okunması pek de mümkün olmuyor.

Ama bazı durumlarda söz konusu sevdiklerimiz olunca, ücretsiz Whatsapp takip mesajlarını takip etmek istebiliyoruz. Özellikle çocuk yaştaki bireylerden bahsediyorsak. Güvenilir ve şeffaf bir şekilde takip yapmak ise Whatsapp takip programlarıyla mümkün hale geliyor.

ÜcretsizWhatsApp takip mümkün mü?

Whatsapp uygulamasının sohbetlerini takip etmek ya da incelemenin farklı farklı yöntemleri vardır. Size günümüzde çoğu kişi tarafından kullanılıp popülerleşen 3 yöntemi anlatacağız.

Başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur?

Birçok kişi tarafından mobil olarak kullanılsa da Whatsapp uygulamasının Web tarayıcısı üzerinden de kullanılan Whatsapp web versiyonu da bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kullanılan Whatsapp uygulamasını kullanabilmek için tek yapmamız gereken, mobil cihazınızda yer alan Whatsapp uygulamayı açarak, uygulamanın sağ üst köşesindeki 3 nokta simgesine tıklayıp buradaki Whatsapp web seçeneğini açmaktır.

Sonrasında bilgisayar yahut başka bir mobil cihazından web tarayıcısının adres çubuğuna web.whatsapp.com adresine girerek orada yer alan QR kodunu takip etmek istediğimiz telefonda açtığımız Whatsapp web bölümündeki kameraya okutmamız gerekiyor. Bu şekilde telefonda yer alan tüm mesajları eş zamanlı olarak bilgisayar ya da mobil cihazımızın web tarayıcısında eş zamanlı olarak görebilir ve dilersek mesajlara cevap bile verebiliriz.
Bu yöntemin bize kattığı artıları olduğu kadar eksileri de vardır.

Artıları: Günümüzde her telefonun vazgeçilmezi haline gelen Whatsapp uygulaması gibi Whatsapp Web uygulaması da ücretsizdir. Her an bilgisayarın web tarayıcısını kullanarak istediğimiz yerde olan Whatsapp mesajlarını takip edebiliriz ve okuyabiliriz.

Eksileri: Whatsapp uygulamasındaki mesajlara erişmek için Whatsapp Web i kullanabilmemiz için takip etmek istediğimiz Whatsapp uygulamasının yüklü olduğu mobil cihaza erişimimizin olması gerekiyor.
Bu da Telefondaki varsa şifresini bilmen gerektiği anlamına geliyor. Telefon şifresi olmasa bile bu sefer de ikinci bir sorunla karşılaşmamız mümkün olabiliyor. Telefonun asıl sahibi Whatsapp Web kullanıyor ise biz başka bir cihazdan oturum açtığımızda bunu görebilir ya da engelleyebilir. Bu nedenle farklı zaman dilimlerinde giriş yapmamız gerekebilir.

İkinci yöntemimiz ise MAC yanıltma yöntemidir:

Bu yöntemi kullanılarak Whatsapp mesajlarını okuma ya da takip etme şansına sahip olabiliriz. Bunun için yapmamız gereken takip etmek istediğimiz telefonun MAC adresini bulmak olacaktır. Bu numara her telefonda 6 harf ya da sayı dizisinden oluşur ve her cihaz için tek bir tanedir. Bu adresi aldıktan sonra kendi cihazımız üzerinden onu taklit ederek ve sonrasında Whatsapp uygulamasını telefonumuza yeniden indirmemiz gerekmektedir.

Bu yönetiminde artıları olduğu kadar eksileri de mevcuttur.

Artıları: Takip etmek istediğimiz Whatsapp uygulamasının yüklü olduğu telefondaki mesajları takip etmek için kullanılan yöntemlerden biri olan MAC yanıltma yöntemi, kodlama ve sızdırma yöntemlerinden anlayan, bilen kişiler için çok basit ve hızlı bir çözümdür.

Eksileri: MAC yanıltma yöntemi çok karışık ve teknik bir işlemdir. Bu yöntemin yapılabilmesinin en önemli şartı ise cihazın rood ya da jailbreak işlemi ile sıfırlanmasıdır. Sadece bu işlemi yapmak bile son derece karışık ve hatasız olma ihtimali düşük bir işlem olduığundan ötürü bilirkişiler tarafından yapılması tavsiye edilir. Aksi taktirde bütün bilgilerimiz yok olabilir.

Ücretsiz Whatsapp Takip Uygulamaları 2023

Bazı yöntemleri deneyip bir türlü sonuca ulaşamayanların geneli bu programlar ile çözümü bulabiliyor. Telefon takip etmek için yapılandırılan programlar farklı yazılın ve farklı telefon modelleri için üretilmiş olabilir. Yalnızca Whatsapp değil telefonda yer alan tüm bilgilerin izlenmesi ve telefonun tarafınızca kontrol edilebilmesi bile mümkündür.

Takip edilmek istenen telefona gelen-giden tüm aramalar, gönderilen tüm mesajlar, Whatsapp hareket takibi, telefonun konumu ve bu konumu takip etme gibi birçok özelliği birlikte sunan uygulamalar vardır. Bu yüzden de kullanıcılar için oldukça cazip bir yöntemdir. Eğer diğer yöntemleri kullanmaya çalışıp başarısız oluyorsanız üçüncü yöntemimiz tam sizin içindir.

Bu yöntemin de diğer yöntemler gibi artıları ve eksileri vardır.

Artıları: Casus Whatsapp programları arasında kaybolmana gerek kalmadan takip etmek istediğimiz cihazın tamamını ele geçirmek istiyorsak telefon takip uygulamaları biçilmiş kaftandır. Bu yazılımlarla sadece Whatsapp mesajlarını değil; SMS, messenger, instagram ya da diğer uygulama mesajlarını da okuyabilir hatta cevaplar bile verebiliriz.

Eksileri: Bu tarz casus yazılımların geneli çok karışık bir yazılıma sahip olup ücretli yazılımlardır. Üstüne üstlük bu programların kurulumu için takip etmek istediğimiz telefona fiziksel olarak sahip olmak gerekiyor. Telefonun kendisi olmadan hiçbir şekilde yükleme işlemi yapılamıyor bu da işleri zorlaştırıyor.

Gelin şimdi 2021 yılında en çok tercih edilip memnun kalınan Whatsapp ya da telefon takip uygulamalarını inceleyelim…

Hangi programı kullanmamız gerektiğinden bazen emin olamayabiliyoruz. Bu işi kolaylaştırmak adına 2021 yılının en çok tercih edilen Whatsapp takip uygulamalarını sizler için derledik.

1 )  Ücretsiz Whatsapp Takip MSpy 

Whatsapp takip programları arasında şüphesiz ilk sırada yer alan mSpy vardır. Çünkü bu uygulama sayesinde yalnızca mesajları takip etmek yerine tüm cihazın kontrolünü ele alabilirsiniz. Hem adroid cihazlarda hem de İOS işletim sistemlerine sahip telefonlarda kullanılabilen bu programı yüklemek için hedef telefona muhakkak fiziksel erişim sağlamanız gerekmektedir. Böylece telefon üzerinde tam anlamıyla kontrol sağlamak mümkün olacaktır.

Eyezy, tüm WhatsApp etkinliklerini izlemeye yardımcı olur.

Bu işlemleri tamamen yapmak istemezseniz bile sorun yok, mSpy bu işlemleri yapmadan da bütün kontrolü ele geçirebileceğiniz çok nadir uygulamalardan biridir. Onu diğer programlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri ise telefonda daha önceden silinmiş olan verileri bile görebilirsiniz. Yani ele geçirmek istediğimiz telefondan silinen numaralar, mesajlar hatta ve hatta fotoğrafları bile bir klasörde toplar ve size dilediğiniz zaman bu klasörü inceleme şansı sunar.

İndir

2 ) Whatsapp Takip spyBubble

Telefonlardaki casus yazılımlarından bir diğeri de SpyBubble’ dır. Her türlü telefona erişim sağlayabilen bu yazılım sistemini istediğimiz zaman aktif hale getirip dilediğimiz zaman tekrar aktifliği kapatabilirsiniz. Genelde telefon dinleme işleri için tercih edilen spyBubble ‘ın yetenekleri tabii ki bununla sınırlı kalmıyor.

Bu amaçlarla programlanan yazılımlar arasında en gelişmişi olan biri olan SpyBubble, takip etmek istediğimiz telefonda yer alan mesajların okunması, aramaların engellenmesi, fotoğraf ya da videolara erişim ve telefonun bulunduğu konumu öğrenme ve eş zamanlı olarak takip etme gibi birçok yeteneğe sahip bir uygulamadır.

İndir

3 ) MobileSpy

Telefon takip işlemleri için kullanılan casus yazılımların üçüncüsü ve aynı zamanda son önerimiz olan MobileSpy uygulaması hem işverenler hem de ebeveynler tarafından çok fazla tercih edilen uygulamadır.

Dilediğimiz zaman takip edilmek istenen telefonun ve Whatsapp mesajlarını okumak istiyosanız bu yazılımdan da faydalanabilirsiniz. Tıpkı diğer casus programları gibi çalışma prensibine sahip olan MobileSpy, takip edilmek istenen cihaza yüklenir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, telefona erişmek için istenen kişi MobileSpy hesabını kullanarak istediği herhangi bir web sağlayıcısından telefondaki bütün aktiviteleri incelemenin yanında kayıtlarını bile tutabilirsiniz.

İndir


YORUMLAR  1. Çok teşekkürler güzel bir bilgi sayfası olmuş

  2. çok güzel anlatmışsınız gerçekten çok teşekkürler. 1. programı denedim gerçekten çalışıyor fakat sonrasında ücret ödemek gerekiyor. bunun için bütçem yok ama en kısa zamanda çözeceğim bu sorunu. teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir