Youtube Video İndir 2021


Youtube video indir Youtube platformundaki videoları indirmek isteyen Youtube kullanıcılarının sıkça yaptığı internet aramalarının başında geliyor. Youtube üzerinden video indirme siteleri dünya çapındaki kullanıcılarının başvurduğu servisler arasında yer alıyor. Dünyanın en çok kullanılan video paylaşım platformu olan Youtube’da yer alan videoları indirmek için bazı siteler öne çıkıyor. Bu sitelerdeki araçları kullanarak Youtube’daki herhangi bir videoyu indirmek mümkün.

Youtube videolarını indirmek için bir çok seçenek bulunuyor. Bazı internet siteleri mp3, mp4, sessiz mp4, webm vb. dosya formatları arasında dönüştürme yapmamızı sağlıyor. Tüm bunların yanında bir de indirilmek istenen videonun görüntü kalitesini de belirleme fırsatı sunuyor. En çok görüntü kalitesi seçeneği olarak 720p ya da 1080p ön plana çıkıyor.

Youtube Video İndir Siteleri

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz bazı gibi Youtube video indirme siteleri Youtube videoları, farklı format ve kalitelerde indirilebilmemizi sağlıyor. Büyük kitleler tarafından kullanılan ve sorun yaratmayan Youtube video indirme sitelerini listeledik. Bu sitelere girip Youtube videosu indirmek için gereken tek şey videonun indirme linki. Bu indirme linkini Youtube video indirme sitesinin ilgili bölümüne yapıştırdıktan sonra indirmek için kullanıcıya sunulan seçenekleri seçtikten sonra indirmeyi sağlıklı bir şekilde başlatabiliyoruz.

Youtube’dan video indirmek için web tarayıcısı üzerinden ya da mobil cihazınızdan videonun linkini kopyalayıp ilgili bölümüne yapıştırmamız gerekiyor. Bu link bilgisayarda adres çubuğundan (örneğin: https://www.youtube.com/watch?v=_videoindirme1234567 şeklinde), mobil cihazlarda ise Youtube uygulamasından videoyu açıp paylaş seçeneğinden bağlantıyı kopyalaya tıklayarak linki alabilirsiniz.

İşte Youtube’dan Video İndirme Siteleri Arasında Öne Çıkanların Listesi :

Youtube’dan video indirmek için kullanılan sitelerin arasında Savefrom kendini ön planda gösteriyor. Bu Linke (https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html ) tıklayarak ulaşabileceğiniz siteye girdiğinizde Youtube videosunun linkinin girileceği bölüm karşınıza çıkıyor. Bu bölümde indirilmek istenen videonun linkini girebileceğimiz bir kutucuk, sonrasında indir butonunda indirme işlemi için kalite ve format seçeneklerini görebilirsiniz. Bunlardan birini seçtikten sonra cihazınıza Youtube’dan video indirme işlemi başarıyla başlamış oluyor.

Savefrom ile Youtube Video İndir

 x2convert ile Youtube Video İndir

Youtube’dan video indirmek için kullanılan ve kullanıcıların bu konuyla alakalı yaptığı aramalarda karşılarına çıkan bir diğer site ise x2convert sitesidir. Bu linke (https://x2convert.com/tr35 ) tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sitesinde de videonun linkini yapıştırmak için bir kutucuk bulunuyor. Youtube üzerinden kopyaladığınız video linkini girdikten sonra “bağlantı videosunu al” seçeneğine basmanız gerekiyor. Bu butona bastıktan sonra karşınıza indireceğiniz videonun formatıyla alakalı seçenekler çıkıyor. İstediğiniz formatı seçtikten sonra indir butonun tıklayıp videoyu işleyebilirsiniz. Video yeni sekmede açıldıktan sonra videoya sağ tıklayıp “videoyu farklı kaydet” seçeceğiyle indireceğiniz konumu seçip indirmeyi başlatabilirsiniz.

Freemake ile Youtube Video İndir

Youtube’dan video indirmek için kullanıcıların tercih ettiği siteler arasında yer alan bir diğer site de freemake sitesidir. Bu linke (https://www.freemake.com/tr/free_video_downloader/ ) tıklayarak erişim sağlayabileceğiniz internet sitesinde, diğer sitelerde olduğu gibi video linkini gerekli yere girdikten sonra video hakkında bir ön bilgi geliyor. Bunun sonrasında ön bilgi kısmından videonun kalite ve formatlarıyla alakalı seçenekler belirlenip aşşağıda yer alan “Download now” butonuna tıklamak Youtube’dan video indirme işleminin başlaması için yeterlidir.

YoutubeDownload ile Youtube Video İndir

Youtube’dan video indirme işlemi için çoğu kullanıcının kullandığı sitelerden bir diğeri youtubedownload olarak kendisini ön plana çıkarıyor. Bu linke (https://www.youtubedownload.cloud/tr ) tıklayarak ulaşacağınız bu internet sitesinde tıpkı diğer sitelerdeki gibi video linkini yapıştırma kısmı yer almaktadır. Linki gerekli kısma yapıştırdıktan sonra “dönüştürmek” kutucuğuna basıl indirme seçeneklerinden size lazım olanı seçtikten sonra indirme başlıyor.

10convert ile Youtube Video İndir

Youtube’dan video indirme siteleri listemizdeki son web sitesi 10convert sitesidir. Bu linke (https://www.10convert.com/tr ) tıklayarak erişebileceğiniz 10convert sitesi de diğer tıpkı diğer sitelerdeki gibi video linkini yapıştırma kısmı yer almaktadır. Linki gerekli kısma yapıştırdıktan sonra “download” kutucuğuna basıl indirme seçeneklerinden size lazım olanı seçtikten sonra indirme başlıyor.

Youtube’dan video indirmek için kullanılan internet sitelerini sizler için bu yazıda bir araya getirdik. Bu siteleri hem bilgisayarınızla hem de telefon ve tabletlerinizle kullanabilirsiniz. Tabletlerde ya da telefonlarda Youtube’dan video indirmek için bilgisayarda yaptıklarınızın aynısını yapmanız gerekiyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara