Instagram hesap silme – Instagram hesap kapatma


Instagram hesabı silme linki bir çok Instagram kullanıcısının en çok aradığı linklerden biridir. Çoğu kullanıcı Instagram hesabını nasıl kapatacağını ve hesabı tamamen uygulama üzerinden silmenin yötemini arıyor. Bu yazımızda sizlere Instagram hesabınızı kapatma işlemini nasıl yapacağınızı adımlar halinde anlatıyoruz. “Instagram nasıl kapatılır?” sorusunun cevabına hep beraber bakalım. Hazırladığımız Instagram kapatma rehberimizle Instagram hesabı nasıl kapatılır ? sorusuna yanıt bulmuş olacağız.

Instagram Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram silme işlemi için yapmanız gereken ilk şey hemen aşşağıda bulunan bağlantıya tıklayıp gitmeniz gerekiyor.
https://www.Instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Instagram Hesap Nasıl Silinir?

Instagram Hesap Silme Linki https://www.Instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

İkinci adımda ise açılan bağlantıda, Instagram’da oturumunuz açık değilse, ilk başta oturumunuzu açın. Sonrasında tekrar yukarıdaki bağlantıyı açın.

Üçüncü aşamada “Hesabını Neden Siliyorsun?” bölümü yanında bulunan kutucuktan Hesabınızı silme nedeninizi seçmeniz gerekiyor.

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme Linki

Hesabı neden silmek istediğinizi seçtikten sonra, hesabınızı sileceğiniz asıl ekran açılacak.

Bu aşamada önce şifrenizi boş kutuya girmeniz, sonrasına kırmızı renk ile yazılmış olan “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Instagram hesap silme

Tüm bunları tamamladıktan sonra Instagram hesabınız tamamen silinmiş olacak. Ama unutmamanız gereken önemli bir nokta da, sildiğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını, yeniden kullanmanı kesinlikle mümkün olmayacaktır.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara