Manavgat’taki Yangınının Baş Şüphelisi, Tedavi İçin Kaldığı Hastanede Hayatını Kaybetti


Manavgat’taki Yangınının Baş Şüphelisi, Tedavi İçin Kaldığı Hastanede Hayatını Kaybetti!
Antalya’nın Manavgat Yeniköy Mahallesi’ni yaktığı iddia edilen 58 yaşındaki bir şahıs, yanık tedavisi gördüğü Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. H.G. isimli şahısın yangının ortasında kaldığı ve vücudunun yaklaşık yüzde 80’inin yanıklar içerisinde olduğu öğrenildi.

Dün öğlen saatlerinde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Antalya Manavgat’ta yaşanan orman yangınlarının şüphelilerinden bir tanesinin verdiği tüyler ürperten bir ifadeden bahsetmiştik. Bugün de bu konuyla ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandı. Yine Antalya Manavgat’a bağlı Yeniköy Mahallesi’ni yaktığı iddia edilen 58 yaşındaki H.G. isimli şahıs yanık tedavisi gördüğü hastanede öldü.

edinilen iddialara göre H.G., 28 Temmuz’da başlayıp günlerce süren orman yangınının baş şüphelilerinden biriydi. Görgü tanıkları ve verilen ifadelerin üzerine hakkında soruşturma başlatılan H.G, yangından sonra Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı ve tedavisi burada sürmekteydi. Emniyet ve Jandarma birimleri ise soruşturma için H.G.’nin tedavisinin tamamen bitmesini bekliyorlardı.

Manavgat’taki Yangınının Baş Şüphelisi, Tedavi İçin Kaldığı Hastanede Hayatını Kaybetti! “Vücudunun yüzde 80’i yanmıştı.”

Yangınının Baş Şüphelisi

Öğrenilen bilgilere göre H.G. adındaki şahıs, orman yangınından kaçmak için uğraşırken alevlerin ortasında kalmıştı. Vücudunun yüzde 80’inin yandığı belirtilen adam, hayatını kaybetti.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara