WhatsApp Mesajları Açmadan Gizlice Okuma Nasıl Yapılır?


WhatsApp Mesajları Açmadan Gizlice Okuma Nasıl Yapılır? Kullanıcıların WhatsApp mesajlarınıza cevap vermekten kaçınabilecekleri, ancak yine de onları gizlice görmek istedikleri zamanlar vardır. İşte WhatsApp hilesi!

WhatsApp Mesajları Açmadan Gizlice Okuma Nasıl Yapılır?

WhatsApp, dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından biridir. Her gün 100 milyar mesaj paylaşan iki milyardan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. WhatsApp’ın önceki gün çökmesi ve kullanıcıların kafasını karıştırıp hayal kırıklığına uğratması, herkese önemini hatırlattı.

İnsanlar WhatsApp’ı her zaman kullanır ve çoğu, telefonlarını her gün aşırı derecede mesajlarla doldurur. Bu mesajlardan bazıları hemen yanıtlamak istediğimiz şeyler olsa da diğerleri okumak ve görmek istediğimiz şeyler olabilir. Ya da en azından, yanıt verdikten hemen sonra sürekli olarak iletilere yanıt vermeye zorlanmak istemiyoruz.

İşte WhatsApp Mesajları Açmadan Gizlice Görme Özelliği!

WhatsApp Mesajları Açmadan Gizlice Okuma Nasıl Yapılır?

WhatsApp, kullanıcıların teslim edilen bir mesaj ile okunan bir mesaj arasında ayrım yapmalarını sağlayan çift onay ve mavi bayrak zaman çizelgesini takip eder. Emin olmayanlar için, tek bir işaret mesajın iletildiği anlamına gelirken, çift işaret bir mesajın iletildiği ancak okunmadığı anlamına gelir. Öte yandan, çift mavi işaret, mesajın iletildiği ve okunduğu anlamına gelir.

Yukarıda belirtildiği gibi, mavi tikler, mesajlara hızlı bir şekilde cevap vermeleri için WhatsApp kullanıcıları üzerinde çok fazla baskı oluşturur. Ancak, kullanıcıların iş yerinde bu baskılardan kurtulmasının bazı yolları vardır.

Mavi Tik’i Kapatmak

Mavi Tikleri devre dışı bırakmak, diğer WhatsApp kullanıcılarının bir mesajı okuyup okumadığınızı bilmesini engeller. Bunu yaparsanız, bir arkadaşınızın mesajınızı okuyup okumadığını bile bilemezsiniz. Bu sizin için uygunsa, yapmanız gerekenler:

  • Adım 1: WhatsApp’ı açın ve Ayarlar menüsüne gidin.
  • Adım 2: Hesap seçeneğine gidin ve ardından Gizlilik seçeneğine gidin.
  • Adım 3: Okundu Bilgileri düğmesini kapatın.
  • Adım 4: Üstteki Son Görülme düğmesine dokunun.
  • Adım 5: ‘Hiç kimse’ seçeneğini seçin.

Bu sayede WhatsApp’ta en son ne zaman aktif olduğunuzu ve mesajı okuyup okumadığınızı kimse göremez ve bilemez. İşte size gizlilik özelliği. Keyifle Kullanın.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara