WhatsApp Yeni Özellik İçin Kolları Sıvadı. İşte Mesaj Düzenleme Özelliğinin Ekran Görüntüleri:


WhatsApp Yeni Özellik İçin Kolları Sıvadı. WhatsApp’ın, mesajları gönderdikten sonra düzenlemenizi sağlayan yeni bir özellik geliştirdiği ortaya çıktı. iOS, Android ve masaüstü sürümleri için geliştirilen bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı şu an için bilinmiyor. İşte WhatsApp’ın geliştirmekte olduğu yeni özellikle ilgili ilk bilgiler…

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın yeni bir özellik geliştirdiği ortaya çıktı. WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılan bu özellik, WhatsApp deneyiminin çarpıcı biçimde değişeceğini ortaya koyuyor. Çünkü geliştirilen işlevsellik halka açılırsa gönderilen mesajların düzenlenmesi mümkün olacaktır. Böylelikle yanlış yazılan kelimeler için ikinci bir mesaj yazmaya gerek kalmayacaktır.

Aslında WhatsApp’ın geliştiricileri 5 yıl önce bu özellik için düğmeye basmıştı. Ancak o yıllarda herhangi bir gelişme olmamış ve güncellemeden vazgeçilmiştir. Şimdi bu değişecek gibi görünüyor. WABetaInfo’ya göre WhatsApp’ın metin düzenleme özelliği Android, iOS ve masaüstü sürümlerinde kullanılabilecek.

WhatsApp Yeni Özellik İçin Kolları Sıvadı. WhatsApp’ın yeni özelliği işte böyle görünecek

WhatsApp Yeni Özellik

Görünüşe göre WhatsApp, metin düzenleyici için yeni bir düğme geliştirdi. “Düzenle” olarak göreceğimiz bu düğmeye erişmek çok kolay olacak. Kullanıcı, yanlış yazdığı veya düzenlemek istediği gönderiye dokunduğunda düzenleyebileceği bir düğme görecektir. Daha sonra mesajı değiştirecek ve geri gönderecektir. Ancak WhatsApp’ın metin düzenleme özelliğinde “geçmişi düzenle” gibi detayların olup olmayacağı şu an için bilinmiyor.

WhatsApp’ın metin düzenleme özelliği şu anda geliştirme aşamasındadır. Hal böyle olunca da özelliğin biraz daha beklemesi gerekecek. Şirket konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmamış olsa da unutulmaması gereken bir nokta daha var. Yıllar önce olduğu gibi, bu özellik tekrar aşamalı olarak kaldırılabilir. Bu konu ile ilgili yeni gelişmeler olursa sizleri bilgilendireceğiz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara