Benzine İndirim Geliyor. Bu Geceden İtibaren Benzin Fiyatları 25 Kuruş Düşüyor.


Benzine İndirim Geliyor. Bu Geceden İtibaren Benzin Fiyatları 25 Kuruş Düşüyor. Benzinde bu sefer zam yapıldıktan sonra artırılan indirim var. Sanayi kaynaklarına göre, benzine 28 Ekim gece yarısı 25 kuruş indirim uygulanacak.

Son zamanlarda Türkiye’de en çok konuşulan konuların başında şüphesiz akaryakıt fiyatları geliyor. Dolar kurundaki sert yükseliş ve Eşel Mobil sisteminin çalışmaz hale gelmesiyle birlikte yükselen fiyatlar bir anda tüm araç sahiplerini endişelendiriyor. Çünkü böyle devam ederse benzin çift haneli alınacak.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız içeriğimizde yükselen akaryakıt fiyatlarından bahsetmiştik. Benzin, Pazartesi ve Salı günleri üst üste iki kez artarak İstanbul’un bazı bölgelerinde 8,65 TL’ye ulaştı. Bu pompa fiyatının 72 senti son 8 saatteki artıştan kaynaklandı. Bu konuda kayda değer bir ilerleme kaydedilmiştir. Bu sefer benzinde artış değil indirim olacak.

Benzine İndirim Geliyor. 25 kuruşluk indirim yolda

benzine indirim

BloombergHT haberine göre benzine 25 kuruş indirim uygulanacak. Bu indirim 28 Ekim saat 00:00’da uygulanacaktır. Haberin kaynağı sektöre yakın isimler…


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara