Mansur Yavaş’tan Bitcoin Açıklaması


Mansur Yavaş: Biz Sadece Ankara’mızın Yatırımlarına Odaklıyız. Mansur Yavaş’tan Bitcoin Açıklaması. Kripto paraların bugün itibari ile büyük düşüşe geçmesinin ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş konu ile ilgili bir tweet atttı.

Düşüşe geçen bitcoin ve diğer alt coinlerin ardından Mansur Yavaş bu konu ile ilgili çok soru aldığını ve bu yüzden cevap verme ihtiyacı duyarak bir tweet attı. Kripto para ile ilgilenen başta gençler olmak üzere herkesi dikkatli olmaya davet etti.

Mansur Yavaş'tan Bitcoin Açıklaması

Pandemi ile birlikte büyük bir yükselmeye giden kripto para ekonomisi bugün itibari ile sert bir düşüş yaşamaya başladı. Birçok yatırımcının büyük zarar etmesine neden olan coinler ile ilgili bu sabahtan itibaren milyonlarca tweet atılırken gündemi meşgul ederken konu ile ilgili Mansur Yavaş’tan açıklama geldi.

Mansur Yavaş’tan Bitcoin Açıklaması

Sosyal medyayı platformlarını aktif kullanan ve özellikle gençler ile iletişim kurarak adından sıkça söz ettiren siyasetçilerden biri olan Mansur Yavaş da kripto paralar ile ilgili sorularla karşılaşmış ve bu sorulara bir cevap verme gereği duyarak açıklama yaptı. Yavaş, resmi Twitter hesabından tweet atarak kısa bir açıklama yaptı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin bir kripto para birimi olup olmadığı sorusunu yanıtlamış.

https://twitter.com/mansuryavas06/status/1383700043979362308

YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara