Ünlü rapçi 6ix9ine’in Spotify hesabı hacklendi: Profil resminin yerine cinsel organının resmi geldi


Ünlü rapçi 6ix9ine’in Spotify hesabı hacklendi: Profil resminin yerine cinsel organının resmi geldiGerçek adı Daniel Hernández olan dünyaca ünlü rapçi Tekashi 6ix9ine‘nin Spotify hesabı, henüz kimliği bilinmeyen kişiler tarafından ele geçirildi. Saldırganlar Tekashi’nin biyografisini değiştirdikten sonra, profil resmine cinsel organını ekleyerek büyük tepkilere yol açtı.

2014 yılında müzik sektörüne giriş yapan 6ix9ine (six nines), agresif rap müzik tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. O zamandan beri büyük bir hayran kitlesi edinen ünlü rapçi, hem hayranlarıyla hem de Jake Paul gibi ünlü isimlerle yaptığı tartışmalarla uzun süredir gündemde. Jake Paul’ün bir boks maçına meydan okuduğu anlar geldi.

6ix9ine, gergin günlerinin ardından Spotify hesabını kendisinden açıkça nefret eden bir hacker’a kaptırdı. Kimliği henüz açıklanmayan hacker, ünlü rapçinin biyografisine edepsizliği de dahil ederek profil resmini erkek cinsel organı olarak değiştirdi.

6ix9ine’in Spotify Profiline konulan fotoğraflar alay konusu oldu

6ix9ine

Ünlü rapçinin Spotify hesabının hacklenmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Twitter’da durumu ilk fark eden kişiler; “6ix9in’in Spotify hesabına bakmayın. Hayatımın en büyük hatası! “” 6ix9in’in Spotify hesabını kontrol edene kadar günüm iyi geçti. “İfadelerini kullandı.

6ix9ine’in Spotify hesabını hackleyen kişi, ünlü rapçinin biyografisini küfür ve aşağılayıcı kelimelerle değiştirdi ve ayrıca profil ve kapakta erkek cinsel organının resimlerini yayınladı. Fotoğraflar Ünlü rapçi olayın ardından hesabını geri almayı ve profilini geri yüklemeyi başardı.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara